Stredoveká sýpka s vínnou pivnicou Granárium    Jablonov nad Turňou


MOBIL: ++421-905-981918
EMAIL: info@granarium.sk
WWW: www.granarium.sk
www.gemer.sk/granarium/
GPS: N 48.594254°
E 20.676446°
ADRESA: 049 43 Jablonov nad Turňou 137

    Stredoveká sýpka s vínnou pivnicou Granárium Vám ponúka tie najkvalitnejšie služby vo vidieckom cestovnom ruchu. Areál Granária je vytvorený tak, aby tu každý návštevník bez vekového obmedzenia, mohol preži chvíle oddychu a zábavy v srdci Slovenského krasu.
    Široká škála aktivít, ktorú ponúkame celý rok, umožňuje zmysluplné a aktívne prežívanie vožného času. Individuálne aj skupinové návštevy obohacujeme tradíciami z nášho regiónu. Vožno časové aktivity sú zamerané na spoznávanie krásy okolitej prírody a spoznávanie kultúrneho dedičstva Slovenského krasu.

    Ponúkame Vám ubytovanie v dvojlôžkových izbách s možnosou prístelky so samostatnými sociálnymi zariadeniami so sprchovacím kútom a toaletou.
    K dispozícii je aj WiFi pripojenie.
    Celková kapacita ubytovacieho zariadenia je 20 lôžok.

    Reštaurácia Granárium Vám ponúka originálne kulinárske zážitky. Priestory reštaurácie sú vhodné aj na rodinné oslavy, svadby, narodeninové oslavy s celkovou kapacitou 60 osôb. Vieme Vám zabezpeči aj výbornú cigánsku hudbu.
    Pri reštauračnom zariadení sa nachádza záhrada Pieckový háj s tradičnými pieckami, kde návštevníkom pripravujeme rôzne programy a ukážky (napr. pečenie chleba v piecke, pečenie domácich koláčov a príprava spoločnej večere z piecky s hosami).
    Vínna pivnica ponúka možnos ochutna vína z Turnianskej vínnej cesty ako aj produkty lokálnych vinárov a záhradkárov. Priestory vínnej pivnice sú vhodné na komornejšie rodinné oslavy a firemné akcie. Celková kapacita vínnej pivnice je 40 osôb.

Programy na celý rok:
    - pre školy a škôlky
    - letné tábory
    - pre rodiny
    - pre seniorov
    - pre firmy
    - pre milovníkov prírody

    Üdvözöljük a Granárium Eszterházy uradalmi pince és magtár. Látogasson el hozzánk a Szlovák-karszt szívébe és élvezze a vidéki turizmus nyújtotta lehetőségeket. Szolgáltatásainkat az önök igényeihez mérten azzal a céllal nyújtjuk, hogy nálunk mindenki megtalálja a számára kedves időtöltést. Az általunk kínált szabadidő programok széles skálája garantálja az élményekben dús aktív pihenést.
    Vendégeink ittlétét igyekszünk a helyi jellegű hagyományok bemutatásával, a környék természeti és kulturális látványosságainak megismertetésével gazdagítani.

    Kínálunk szállást kétágyas pótágyazható külön fürdőszobával (zuhanykabin, WC).
    Van még egy WiFi kapcsolat.
    A teljes kapacitás 20 ágy.

    A Granárium konyhája egyedülálló gasztronómiai élménnyel várja kedves vendégeit. A vendégfogadó kapacitása alkalmas különböző ünnepségek, összejövetelek megszervezésére hatvan személy számára. Talpalávalónak vagy nótázni vágyóknak kiváló cigányzenét is biztosítunk.
    Az étterem közelében található a Kemencés kert, ahol hagyományos kemencékben sütjük a finomabbnál finomabb réteseket, kalácsokat, cipókat és ahol a vendégekkel együtt készítjük az ínyencségeket.
    A borpincénkben megkóstolásra várnak a Torna-környéki borászok borai. A pincehelyiség születésnapi ünnepségek, családi összejövetelek, valamint céges akciók megszervezésére kiválóan alkalmas. Kapacitása negyven személy megvendégelésére elegendő.


webmaster