Penzión pri kaštieli Betliar    Betliar


TELEFÓN: ++421-58-7882002
FAX: ++421-58-7882003
EMAIL: kastielbetliar@stonline.sk
WWW: www.kastielbetliar.sk
www.gemer.sk/kastielbetliar/
GPS: N 48.705534°
E 20.507591°
ADRESA: Kaštieľná 16
049 21 Betliar

    Novovybudovaný penzión sa nachádza v malebnej gemerskej krajine, ktorá bola oddávna považovaná za malú Európu, či za uhorské kráľovstvo v malom. Gemer, jeho vrchy, doliny a mestečká sa stali dejiskom našich - európskych dejín. Vyberte sa s nami na cestu poznania nášho umelecko-historického dedičstva prostredníctvom kaštieľa Andrássyovcov v Betliari, kde priamo v areáli jeho parku sa nachádza náš penzión.
    Objekt je tiež vhodným východiskom za poznávaním historických pamiatok celého Gemera (hrad Krásna Hôrka, mauzoléum Andrássyovcov, kostol v Štítniku), prírodných krás (Slovenský kras, Volovské vrchy, Slovenský raj), na návštevu jaskýň (Domica, Ochtinská aragonitová jaskyňa, Gombasecká jaskyňa), kúpalísk v Rožňave a Vlachove a priehrady Dedinky. V zime je možné lyžovať v lyžiarskych strediskách Dobšiná, Mlynky-Biele Vody, Vyšná Slaná a Rejdová.

Popis objektu (38 lôžok + 19 prístelok):
    - 4 samostatné bezbariérové izby s vlastným sociálnym zariadením (umývadlo, sprcha, WC), TV-SAT, prípojkou na internet a telefónom (4/2+1)
    - 4 samostatné izby s terasou, vlastným sociálnym zariadením (umývadlo, sprcha, WC), TV-SAT, prípojkou na internet a telefónom (4/2+1)
    - 11 samostatných izbieb s vlastným sociálnym zariadením (umývadlo, sprcha, WC), TV-SAT, prípojkou na internet a telefónom (1/2+2, 9/2+1, 1/2)
    - bezbariérová reštaurácia s vnútorným krbom a celodennou prevádzkou (80 miest)
    - salónik (20 miest)
    - letná terasa s posedením (40 miest)
    - bezplatné strážené parkovanie v uzavretom dvore
    - celoročná prevádzka

    Objekt sa nachádza v tichom prostredí a je vhodný nielen na ubytovanie ľudí vyhľadávajúcich kľud, ale aj na usporadúvanie pracovných porád, firemných prezentácií a rodinných osláv.

Cenník:
    Cenové relácie a skladba izieb je nasledovná:
   
    Ubytovanie sa uhrádza pri nástupe na pobyt. Izbu je potrebné opustiť najneskôr do 10:00 hod.
    Pobyt s domácim zvieraťom je potrebné dohodnúť vopred.


webmaster