Penzión Skalná ruža    Gemerská Hôrka


TELEFÓN: ++421-58-7921458
MOBIL: ++421-905-718046
EMAIL: www.penzionskalnaruza.sk
info@penzionskalnaruza.sk
WWW: www.gemer.sk/skalnaruza/
GPS: N 48.539455°
E 20.382734°
ADRESA: 049 12 Gemerská Hôrka 104


    NOVINKA: Požičovňa ebikov. Cena 0,50 € za 1 km jazdy.

    Plánujete dovolenku s deťmi? Čaká Vás novootvorená rozprávková kancelária slimáka Kraska!


    Penzión Skalná ruža - zariadenie s certifikáciou VITAJTE CYKLISTI - sa nachádza v Národnom parku Slovenský kras, v blízkosti jaskýň svetového prírodného dedičstva UNESCO: Domica, Aggtelek, Gombasek, Ochtinská aragonitová, Krásnohorská a Dobšinská ľadová jaskyňa a v blízkosti kultúrnych pamiatok Gemera: hrad Krásna Hôrka, kaštieľ v Betliari a kostolíky Gotickej cesty napr. Štítnik, historická Rožňava, románska rotunda v Šiveticiach, či v blízkosti obce Gemer, ktorá je kolískou Gemera.
    Penzión je cykloturistickým centrom Slovenského krasu, východiskovým bodom Cyklomagistrály Slovenského krasu. Je výborným východiskom pre cyklistické túry a pešie túry po okolitých planinách. V okolí je možnosť jazdy na koni a využiť wellness. Z dvora penziónu vychádza náučný chodník Krasové javy Hôrky.

    Penzión poskytuje celoročné ubytovanie v 2 a 3 lôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením (sprchovací kút a WC). V každej izbe je TV-SAT, chladnička a WiFi. Ku 5 izbám je kompletne vybavená kuchynka (elektrický sporák s rúrou, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica) a spoločenská miestnosť. Ubytovaným hosťom ponúkame bezplatné WiFi pripojenie na internet.
    V novozrekonštruovanej časti Gabika je jedáleň, resp. školiaca miestnosť pre 20 osôb.
    Na dvore je uzavreté neplatené parkovisko, pieskovisko pre deti, hojdačky, krytá terasa, vonkajší krb a piecka na chlieb.
    Oproti penziónu je letné kúpalisko Veronika (cca 20 m).

    V objekte je požičovňa bicyklov, ebikov, turistická informačná kancelária, predajňa potravín, drogérie, ovocia, zeleniny, dennej tlače a časopisov.
    Autobusová zastávka je vzdialená cca 20 m od penziónu a železničná stanica cca 300 m.

Cenník:
   


webmaster